obrazek promocyjny

Hotel


W sektorze usług hotelarskich konkurencja zwiększa się z roku na rok. Istniejąca już baza noclegowa wciąż modernizuje się, dostosowuje do wymogów Unii Europejskiej i podnosi swój standard, by sprostać wymogom kategoryzacyjnym. Z drugiej strony, wciąż powstają nowe inwestycje, otwierają się zarówno hotele, motele, jak i pensjonaty.

 Mimo kategoryzacji i standardów z nią związanych, każdy obiekt jest odmienny zarówno pod względem oferowanych usług, wyposażenia, jak i samej koncepcji. Dlatego też firma HOT-GASTRO stosuje politykę opartą na wieloletnim doświadczeniu, według której najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego Klienta, możliwość dopasowania się do jego potrzeb oraz sprostanie specyficznym oczekiwaniom.

 Profesjonalizm połączony z wieloletnim doświadczeniem sprawia, iż zapewniamy kompleksową organizację każdego projektu, począwszy od konsultacji na etapie powstawania projektu architektoniczno- budowlanego, aż po końcowy etap- tworzenia programów wyposażeniowych dla hoteli z uwzględnieniem wymogów jakościowych i ilościowych, w zależności od zakładanego standardu.

 Prócz usług konsultingowych w zakresie organizacji działalności hotelowej, oferujemy również kompleksowe wyposażenie hotelowe. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów, zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów, pozwala na usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających Klientów i sprostaniu każdemu przedsięwzięciu.

 Zadowolenie naszych Klientów i renoma zdobyta podczas wieloletniej pracy w branży hotelarsko gastronomicznej, motywuje nas do ciągłego poszerzania i ulepszania swojej oferty dlatego też, dokładamy wszelkich starań, by wciąż rozwijać własne możliwości i zdobywać zaufanie nowych Klientów.

 W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe wyposażenie hoteli:
  • wyposażenie pokoi i łazienek np.: kosmetyki i galanteria hotelowa, konfekcja pościelowa;
  • wyposażenie korytarzy i holi np.: maszyny do czyszczenia obuwia, koszopopielnice;
  • wyposażenie sal konferencyjnych np.: krzesła i stoły konferencyjno-bankietowe;
  • wózki hotelowe np.: room-service, bagażowe, na bieliznę.

HOT GASTRO |

Mapa strony
Copyright: Hot Gastro | 2011
Projekt i wykonanie: Laboratorium Artystyczne