obrazek promocyjny

Gastronomia


Gastronomia z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej. Otwierają się nowe lokale gastronomiczne zarówno te indywidualne, jak i sieciowe. Rosnące wciąż zapotrzebowanie na usługi żywieniowe i zwiększająca się konkurencja sprawiają, iż restauratorzy starają się coraz bardziej urozmaicić i zwiększyć zakres oferowanych usług np. o usługi cateringowe czy połączenie usług gastronomicznych z działalnością rozrywkową, coraz częściej odchodząc od sztywnych koncepcji marketingowych.

W związku z dużym zróżnicowaniem lokali gastronomicznych, zarówno pod względem typu oferowanego menu, miejsca prowadzenia działalności i typu obsługi, grupy docelowych klientów czy innych czynników - zadaniem firmy HOT-GASTRO jest tworzenie indywidualnych ofert zgodnych z rzeczywistym zapotrzebowaniem Klienta.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy usługi konsultingowe w zakresie organizacji każdej działalności gastronomicznej dla firm i jednostek rozpoczynających działalność w tej branży, jak również dla tych, którzy szukają profesjonalnego doradcy dla już istniejących  działalności gastronomicznych.

Zakres naszych prac obejmuje zarówno dobór i dostawę profesjonalnego sprzętu gastronomicznego pod projekty technologiczne, ich weryfikację co do zgodności z wymogami HACCP i ustawienia ergonomicznego urządzeń, również dostawy kompleksowego wyposażenia kuchni, zaplecza, sal konsumenckich czy barów, oraz doradztwo techniczne, montaż, uruchomienie urządzeń i dobór odpowiednich środków czystości gwarantujących zapewnienie higieny i utrzymanie czystości na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie towarowej znajdziecie Państwo kompleksowe wyposażenie:

  • kuchni i zaplecza gastronomicznego,
  • restauracji, pizzerii kawiarni i cukierni
  • barów, pubów i klubów
  • stołów bankietowych i bufetów szwedzkich
  • firm cateringowych


HOT GASTRO |

Mapa strony
Copyright: Hot Gastro | 2011
Projekt i wykonanie: Laboratorium Artystyczne